Praca na produkcji

Dodane przez Sylwia (Firma), Czwartek, 18 Styczeń, 2018  13:45

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na produkcji w firmie z branży spożywczej.

MIEJSCE PRACY:
Górka k. Ostródy

OFERUJEMY:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
-terminowo wypłacane wynagrodzenie ,
-praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 22:30
-możliwość skorzystania z dojazdów do miejsca pracy ,
-pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-obsługa taśmy produkcyjnej,
-kontrola towarów,
-pakowanie i przygotowywanie do wysyłki,
-wykonywanie drobnych prac porządkowych na terenie zakładu.

WYMAGAMY:
-chęci do pracy,
-dobrej sprawności fizycznej,
-spostrzegawczość i zaangażowania,
-aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,
-mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji i uprawnieniami na wózki widłowe,

Zapraszamy do wysyłania CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Na pewno oddzwonimy i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 113

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Ostróda
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń